Futsaleri beogradskog Ekonomista iz Smedereva ispraćeni „petardom“

SMEDEREVO, 13. oktobar 2023 – Nastavljen je i ove večeri pobedonosni niz učenika Vladana Cvetanovića, koji posle šest odigranih kola u Drugoj futsal ligi imaju upisano isto toliko pobeda:  KMF Smederevo – Ekonomist 5:3 (1:0).

Susret je počeo šansom Živanovića, a gosti su uzvratili promašajem Mihića.

Igrao se peti minut kada je Jevtić izveo aut, a kapiten domaćih na ovoj utakmici Andrijano Knežević spretno pogodio mrežu Beograđana.

Taj pogodak nije pokolebao goste; nije mnogo nedostajalo da u 18. minutu Dodić izjednači – pogodio je prečku.

Samo što je počeo nastavak Tomić je prihvatio poklon, a Miloš Knežević je spasao gol Smedereva prosledivši loptu u korner.

Taj promašaj je, na asistenciju raspoloženog Andrijana Kneževića, kaznio Simeunović. On je nakon dobrog prijema i udarca iz okreta pogodio gol Ekonomista.

Već u sledećem minutu viđeno je još jedno uspešno dodavanje Kneževića, a Prvulović se upisao u strelce povisivši vođstvo domaćih.

U 33. minutu Mihić je nakon kontre izbio sam pred golmana smederevske ekipe i uspeo da smanji rezultatsku razliku.

Usledio je dalekometni pogodak Andrijana Kneževića, odmah potom i mladog Jeremića za ubedljivu prednost od 5:1.

U finišu su Beograđani preko Mihića i Stojanovića uspeli su da ublaže poraz, ali ne i da uskrate slavlje Smederevcima.